Czech

o nás

ESN USB Budweis je studentský spolek na Jihočeské univerzitě, který pomáhá zahraničním studentům. Patříme k největší studentské neziskovce Erasmus Student Network.

buddy Program

Můj Bu-kdo? Buddy – zahraniční student, kterého budeš provázet při jeho příjezdu, pomůžeš mu v prvních dnech, ukážeš tvoje oblíbené kavárny. Na oplátku můžeš poznat cizí kulturu, jídlo a další..

erasmus doma

Chtěl bys vyjet na Erasmus, ale ještě se na to necítíš? Nebo ses vrátil(a) z Erasmu a už ti chybí zahraniční kontakt? S námi zapadneš do mezinárodního prostředí na Jihočeské univerzitě!

Poznej zahraniční kultury, tradice nebo zvyky na některém z našich kulturních večerů nebo se nauč nová slovíčka při sportu nebo deskových hrách.

Jakmile se zapojíš do mezinárodní „bubliny“, kterou tu tvoříme, už nepůjdeš nikdy na oběd sám/sama a na kampusu tě bude každý zahraniční student znát!

#THISISESN

Umožni studentovi se cítit v Česku jako doma! Vezmi ho mezi své kamarády, trénujte češtinu a ukaž mu to nejlepší z České republiky.

Zlepši si karmu tím, že pomůžeš vyzvednout zmateného studenta na nádraží a ubytuješ ho na kolejích, kde nikdo neumí anglicky. A pomůžeš mu v jeho prvních dnech na JU.

New county, new culture, new experience. Join our events and let us show you the best out of the Czech Republic and other cultures.

We will do our best, so you would feel here like home. Let us show you some typical Czech habits and prepare you for cultural differences.

#THISISESN

You won’t be the only international student and together with us, you will have the possibility to create international community at USB.

We will help you to solve problems in your first days, explain how the trasportation or canteen works. Translation from Czech language is no problem at all!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for esnusb is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Nadcházející události

Naši partneři

Napiš nám nebo zajdi

ekonomická fakulta, místnost 023